Spousta žen si život bez žiletky, hladce oholeného podpaží nebo nohou ani neumí představit. Najdou se ale i takové, které se chtějí zřejmě sžít s přírodou. Mezi nimi je i komička Kate Smurthwaite z Velké Británie. Ta se před pěti lety rozhodla, že už si prostě nebude holit vůbec nic a přes to prostě nejede vlak.

Toto ožehavé téma hojně řeší i před televizními obrazovkami. V ranní show se přiznala, že se za svoje chloupky rozhodně nestydí, a neváhala je dokonce ukázat i všem zděšeným divákům. I přes to, že bylo vidět, jak se ji snaží pochopit, některé ženy měly děs v očích.

A v šoku byl i sám moderátor Eamonn Holmes, kterému to přišlo opravdu nechutné, nehygienické a neestetické. A také přiznal, že se mu chlupaté ženy nelíbí. Naopak Kate je prý velmi spokojená a vede pestrý sexuální život! Má údajně několik partnerů, kteří to prostě neřeší. Důležitá je její inteligence a osobnost. A proč se vlastně rozhodla k tak radikálnímu kroku?

Prostě se jí nelíbí, že jsou chloupky na ženě ve společnosti považovány za něco nechutného. Přece jen je to přirozená součást života, a když můžou být chlupatí muži, tak proč ne ženy. „Nechci, aby se ženy cítily špatně ve svém přirozeném těle,“ snažila se vysvětlit v ranní show. Spousta lidí s ní ale v jejím přesvědčení nesouhlasí.