Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

KOMERČNÍ SDĚLENÍ: Chcete vyhrát v loterii? Víme, jak na to!

KOMERČNÍ SDĚLENÍ: Chcete vyhrát v loterii? Víme, jak na to!
Zdroj: oficiální zdroj
KOMERČNÍ SDĚLENÍ: Kolikrát už jste vsadili plný tiket za několik stovek? A kolikrát vám to vyšlo? Stejně jako vy, i spousta dalších lidí chodí do trafiky, utrácí velké peníze a sní o jackpotu. My jsme ale objevili způsob, jak si udělat radost za mnohem menší částky. A možná i častěji.

Výhra hned na úvod

Jestli o tom ještě nevíte, tak číselnou loterii u nás provozuje také Loterie Korunka, která je nyní dostupná i přes internet. My jsme ji vyzkoušeli a zjistili jsme, že korunka nabízí kromě klasického sloupečku se 6 čísly i mnohem zajímavější hry, které vám dávají větší šanci na výhru. Jednou z takových je třeba Korunka Kombi. Tu lze sázet už od 10 korun a nabízí mnoho variant sestavení tiketu. Takže i když netrefíte všechna čísla, stále máte velkou šanci na zajímavou výhru. I proto je tahle hra tou nejoblíbenější mezi sázejícími Korunky. Nám hned napoprvé přinesla 100 Kč za 2 uhodnutá čísla. Není to žádný ranec, ale jako začátek dobrý.

Odměny za sázení

Co nás velmi mile překvapilo, je fakt, že loterie Korunka odměňuje sázející i jinak než peněžitými výhrami. Jako člen jejího věrnostního programu Korunka klub totiž získáváte automaticky odměnu i za každý vsazený tiket. Tou odměnou jsou věrnostní body, za které je možné také sázet. Pokud si tedy nasbíráte dostatek věrnostních bodů, můžete si vsadit, i když zrovna nemáte na svém internetovém účtu u Korunky peníze. Výhru přitom dostanete připsanou v penězích. Tohle jsme ještě u žádné číselné loterie v ČR neviděli.

Milionové výhry každý měsíc

Jak jsme zjistili, vloni měla loterie Korunka celkem 7 milionářů. Letos má za první tři měsíce již čtyři, přičemž jeden ze sázejících vyhrál částku 1 488 000 Kč hned dvakrát. A to v rozmezí pouhého měsíce! Z informací, které nám loterie Korunka poskytla, vyplývá i to, že nejčastěji vyhrávají tikety, které lidé vsadí přes internet mezi 16. a 17. hodinou. Z těchto tiketů je neuvěřitelných 86 % výherních! Více než 75% úspěšnost pak mají tikety, které lidé vsadí mezi 1. a 2. hodinnou ranní. Zřejmě důkaz toho, že sny fungují. Ostatně i sázející, který vyhrál dvakrát 1,5 milionu, prozradil „Čísla mi přichází ve snu. Vím, zní to bláznivě, ale já si své sny pamatuji skoro každý den, a protože Korunka je můj velký koníček, často se mi do snů promítne. Takže si nechám při sázce poradit svým podvědomím a musím říct, že to docela funguje.“

Pokud i vy chcete zkusit štěstí v Korunce a navíc získat bonus 300 Kč, vsaďte si na www.korunka.eu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast na hře je povolena osobám starším 18 let.

Související články

Další články