Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Komentátor Jaromír Bosák vzkázal Čechům: Vydělávám víc než vy a chlastám za vaše peníze

Sportovní komentátor se rozjel.
+ Další fotografie
Sportovní komentátor Jaromír Bosák (53) znovu prokázal, že je samorostem, který nejde pro ostřejší výraz daleko. Během MS ve fotbale opakovaně kritizoval Rusko. A když rusofilové začali kritizovat jeho, tak jim vyslal opravdu drsný vzkaz.

Nejlepší český komentátor je známý specifickým druhem humoru. A také tím, že patří mezi kritiky ruského režimu. Během MS ve fotbale vzkázal, že fotbalový svátek měla pořádat nějaká jiná země. Rusko Bosákovi nepřijde svobodné.

Do Bosáka se hned pustila řada Čechů, kteří Rusko milují. Komentátorovi začali hodně nevybíravě vzkazovat, ať si své politické postřehy a názory strčí za klobouk.

Někteří fanoušci na něj útočili opravdu hodně sprostě. Ale Jaromír Bosák se rozhodně neomluvil, naopak přitopil pod kotlem.

„Jsem nadšený z toho, že vydělávám víc než vy, na rozdíl od vás jezdím po světě, užívám si života, prakticky se vůbec nenadřu, hraju tady jenom golf – to je v Moskvě naprosto běžné, chodím si zadarmo na fotbal, hodně tady chlastáme za vaše peníze a všichni se vám, zjevně intelektuálně poněkud chudšímu jedinci, smějeme na plné kolo,“ napsal Bosák na svém facebookovém profilu.

Je jasné, že tahle ironická hláška mnoho lidí vytočí do ruda.

Mohlo by vás zajímat

Další články