Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Komentář: Agáta Hanychová a její děti. Jak zvládají častou obměnu partnerů?

Agáta Hanychová si z rozchodu hlavu nedělá.
Zdroj: se souhlasem A. Hanychové
+ Další 3 fotografie
názor

Českem otřásá vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa. Ještě počátkem června si sice vykali, rozhodně ale neztrácí čas. Samozvaný král českého bulváru už se dokonce stihl seznámit s dětmi své mladé partnerky a z jejich instagramových profilů je zřejmé, že okouzlil i její slavnou maminku Veroniku Žilkovou. Bude následovat svatba Jaromíra Soukupa? 

Překvapení roku. I tak se dá mluvit o vztahu Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové. Ta sice ještě před několika týdny básnila o vztahu s talentovaným chirurgem Andrejem, dneska se v Marbelle sluní po boku mediálního magnáta a samozvaného krále českého bulváru Jaromíra Soukupa.

Ačkoliv na dovolenou vyrazili sami, záhy se k nim připojily i její děti z předchozích vztahů a maminka Veronika Žilková. Pokud se někomu zdá, že na to jde Agáta se seznamováním dětí s novým partnerem příliš rychle, nesledoval její předchozí vztahy. Hanychová je totiž proslulá tím, že po rozchodu s Jakubem Prachařem často obměňuje své partnery a ty zpravidla velmi rychle seznamuje i se svými dětmi. Ale uvědomuje si, jaký dopad to na ně může mít?

Agáta Jaromíra Soukupa

Ačkoliv Agáta své děti bezmezně miluje a jsou pro ni na prvním místě, při touze najít tu pravou lásku, která by jí pomohla zalepit prázdné místo po Prachařovi, vzplane doslova pro každého muže, který kolem ní jenom projde a opětuje jí letmý úsměv. Jinak tomu nebylo ani v případě Jaromíra Soukupa, se kterým si ještě během natáčení pořadu Instinkty Jaromíra Soukupa vykali, když ale šéf TV Barrandov zjistil, že je zase singl, hodil po ní očkem a ona se hozené udičky rychle chytla.

Na tom by nebylo nic špatného, kdyby si se seznamováním s dětmi dala alespoň trošku na čas, což jí často na sociálních sítích vyčítají i její nejvěrnější fanynky. To by ale nebyla Agáta, kdyby do všeho nešla po hlavě. Ona totiž vše dělá naplno.

Tak snad tento vztah Agátě vyjde a dočkáme se zásnub Jaromíra Soukupa a následně i svatby Jaromíra Soukupa, po které nám bude představena Agáta Jaromíra Soukupa. Tak snad se toho všeho dočkáme a nakonec to vše neskončí jenom rozchodem Jaromíra Soukupa.


Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy