Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Komedie Špindl: Skvělý humor a polonahý Gránský na sněhu

Špindl: Skvělý humor a polonahý David Gránský na sněhu
Zdroj: Bontonfilm
+ Další fotografie
film

V celovečerní komedii Špindl (2017) vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu do zasněženého Špindlerova Mlýna. Plány jsou jednoduché a předem dané – užít si odpočinku, zábavy a (snad) i nějaké to milostné dobrodružství. Film Milana Cieslara, který si získal sympatie diváků, můžete zhlédnout dnes večer na Primě.

Fešák David Gránský, který se nyní na obrazovkách objevuje jako moderátor show Česko Slovensko má talent, je pořádný kus chlapa, o němž sní mnoho slečen a žen. Pokud se i vy řadíte mezi Davidovy obdivovatelky, tak byste si neměly dnes večer nechat ujít film Špindl, protože v něm spatříte Davida dole bez.

Tedy ne úplně bez, herec odhodí jen kalhoty, ale i tak je to celkem solidní pohled na jeho vypracovaná stehna.

David Gránský o natáčení

„Natáčení bylo jedno z nejzábavnějších v mém životě. Scénář filmu je tak vtipný, že mě okamžitě dostal a ani mi nevadilo, že jsem musel běhat úplně nahý v mrazu,“ řekl Gránský.

Češi jsou národem lyžařů a veselohry z prostředí hor patří k nejoblíbenějším evergreenům. Právě na ně chce Špindl navázat a zařadit se po bok filmů jako Anděl na horách, S tebou mě baví svět, Sněženky a machři či Snowboarďáci. Co myslíte, zadařilo se?


Související články

Další články