Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Komedie Prci, prci, prcičky slaví 20 let: Jak dnes herci vypadají?

+ Dalších 40 fotografií
je to změna
Zdálo se, že to bude filmový brak. Jenže dnes je to kultovní komedie, která ovlivnila celou jednu generaci. Je to film o dospívání, machrování a touze užít si první sex. Teenagerská komedie Prci, prci, prcičky slaví dvacet let. Jak dnes vypadají hlavní tváře?

Na konci 90. let poslal studiu Universal svůj scénář jakýsi Adam Herz. Je to komedie o sexu a dá se natočit za 10 milionů. Takové byly předpoklady. A ctižádostivý Herz nebyl daleko od pravdy. Nakonec se film natočil za 11 milionů dolarů. Kolik komedie o prvním středoškolském zásunu vydělala? Bylo to 250 milionů dolarů.

Dvacet let od premiéry povedené taškařice se většina hlavních tváří sešla v show Entertainment Tonight. Pobavený Jason Biggs přiznal, že během natáčení se tak trochu zakoukal do Alyson Hannigan. Ta ve studiu jen kroutila hlavou, že takové vyznání po dvaceti letech opravdu nečekala.

Pro většinu herců to byl vrchol jejich kariéry. Taková Tara Reid dnes spíše přitahuje pozornost skandály a nezřízeným způsobem života.

My ale víme, že vás všechny stejně nejvíce zajímá Stiflerova máma. Fotky Jennifer Coolidge najdete ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články