Manželský trojúhelník se začíná opět vymotávat. Vypadá to, že to modelce Vlaďce Erbové (34) přestalo klapat s dobře zajištěným hokejistou Michalem Gulašim (29) a našla otevřenou náruč u stále svého manžela Tomáše Řepky (42), kterého nechala na holičkách a odstěhovala se z jejich luxusního domu.

Dokonce stáhla i rozvodové papíry, které podepsala v afektu po jedné z dost častých hádek. Bylo veřejným tajemstvím, že poté, co Erbová Řepku rozvedla, u nich nastala pořádná Itálie, div u nich nelétaly talíře, ale i přesto se vzali. Jenže minulý rok od něj utekla i se dvěma dětmi a hojně ji navštěvoval milenec. Ale teď rodačka z Mostu opět obrátila.

„Dnes už žádost o rozvod podaná u soudu není,“ prozradila své překvapivé rozhodnutí deníku Aha! modelka. Ale to, co se stalo s mladším „nabíječem“, už radši nedodala. Buď se na ni vykašlal a Erbová hned běžela za Řepkou, nebo je pravdivá její verze, že chtěla dát rodinu zas dohromady.

„Jsem především matka od dětí a musím se dívat na to, aby to bylo nejlepší právě pro ně,“ vysvětlila deníku Aha!. A aby ukázala, že návrat k manželovi myslí vážně, tak se dokonce i s dětmi přestěhovala do společné vily v Černošicích, kterou se jim stále nepodařilo prodat. Jak tahle komedie dopadne, to se nechme ještě překvapit…