Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Komedie na svatbě Ornelly a Kokty: Je to poslední šance o všech psát, tak se nenápadně předváděli

Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Tak se v konečně Ornella Štika Kokta ex Okamura (21) konečně dočkala a už je vdanou paní, toho času asi patnáctou paní Koktovou, nestíháme si furt dělat čárky, a matkou jeho syna Quentina, což má znamenat pátý, ale nikdo doopravdy neví, jestli by se neměl jmenovat třeba Ottavo (to je italsky osmý).

Kdo je překvapen, že svatba byla tak náhlá a tak utajená, tak ani nemusí, manželé Koktovi totiž svou veselku prodali konkurenčnímu bulváru, jinak by se možná ani žádná nekonala, protože sto padesát tisíc je už celkem zajímavá částka a dá se za ni pořídit dobrá party.

A navíc je to poslední příležitost, jak psát o Ornelle, leda by Koktu zase sbalila jiná a ona se začala rozvádět Čili moc nechápeme ten jejich posh postoj, že je nikdo nesmí fotit, když to ještě není tak dávno, co Ornellka s maminkou seděly u nás v redakci a snažily se prodat, a když to nevyšlo, zase se téhle role chytla Charlotte.

Inteligentní člověk samozřejmě ví, že ony nejsou žádné celebrity, ale zase je zábava pozorovat jejich urputné snažení okupovat bulvár a pak se schovávat před foťáky, jako byste tady měli Meryl Streep.

Ze svatby Ornelly proto vznikly srandovní fotky z jejich večírku, kdy se půlka osazenstva nenápadně cpala do oken, ale zároveň dávali gesty najevo, že je to obtěžuje.

Ale řekněte sami - nebylo by vám bez takových šašků tady smutno?

Související články

Další články