Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Komedie LOVEní jde do kin: Ester Geislerová svěřila, co si myslí o seznamkách!

Komedie LOVEní jde do kin: Ester Geislerová svěřila, co si myslí o seznamkách!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 25 fotografií
online
Romantická komedie o tom, že lásky je někdy málo a někdy zase moc. Jak ale poznat toho pravého? Eliška má svatbu, čeká na svůj velký dívčí moment, ale rajské veliké „ano“ nakonec nezazní. Ženich totiž v rozhodující chvíli vezme roha a přímo od oltáře uteče. Ester Geislerová se ve snímku LOVEní ujala role odkopnuté nevěsty, která začne novou lásku hledat na seznamce. Co si o seznamkách myslí ona sama a jak by měl vypadat její ideální partner?

Hledat si partnera na seznamkách je dnes už běžná věc. Právě okolo tématu online seznamování se točí i romantická komedie LOVEní od režiséra Karla Janáka. Jak se na hledání partnerů po síti dívá Ester Geislerová alias Eliška? A jaké vlastnosti by měl mít její ideální partner? Na tyto a další otázky Ester odpověděla!

Měla jste někdy profil na seznamce?

"Ano, právě kvůli filmu LOVEní. Stáhla jsem si Tinder, ale vydržela jsem s tím asi jen dva dny. Vůbec mi to nesedí. Dala jsem si tam fotku s polštářem pod trikem, abych vypadala těhotná a jeden ze dvou kontaktů mi napsal, že už se asi seznamovat nepotřebuju. Ale vím, že pár lidí z mého širšího okolí seznamky využívá, a dokonce se na nich i někdo z nich seznámil."

Jaká je vaše představa ideálního muže?

"Musím použít to, co říkala moje babička. Já jsem si s ní jednou o chlapech povídala a ona říkala, že ideální chlap má být dobře rostlej, má mít smysl pro humor a být chytrej, a musí být dobrej milenec. Sice to s ním pak nemusí být pořád skvělý, ale tohle byl ideální chlap pro moji babičku a je i pro mě."

Jak jste nejlépe vyznala lásku?

"Vymyslela jsem takovou sérii různých překvapení, které můj objekt a pak partner nemohl vůbec čekat. Bylo to téměř filmové."

Máte ráda jaro?

"Jaro miluju. Mám ráda všechny ty vůně, také mám narozeniny v březnu. Mám ráda Velikonoce, mám ráda sněženky, pomněnky, sakury, nádivku s kopřivami, jarní polívku, kterou nám dělala babička, mám ráda, jak na chalupě všechno pučí a voní a vrací se chuť do života."

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy