Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Komedie, která vás dostane: Keanu Reeves a Winona Ryder zase spolu!

Keanu Reeves a Winona Ryder patřili jeden čas mezi romantické ikony Hollywoodu. V legendárním filmu Dracula spolu vytvořili příběh velké, upřímné a čisté lásky. Po dlouhé době se spolu znovu setkávají na filmovém plátně v komedii „Ten pravý, ta pravá?“. Oba ale dospěli a ve filmu hrají sarkastické nepříjemné samotáře, kteří na velkou lásku už moc nevěří.

„Ten pravý, ta pravá?“ je originální a zábavná komedie, kterou by měl vidět každý, kdo už má nějaký ten vztah za sebou.

Frank (Keanu Reeves) a Lindsay (Winona Ryder) se potkají cestou na stejnou svatbu a hned zjistí, že mají hodně společného: nenávidí ženicha, nevěstu, svatby a ze všeho nejvíc začnou nenávidět sebe navzájem.

Těmhle svatebním hostům romantická atmosféra, všeobecné veselí, smích a štěstí nic neříká. Svatbu je potřeba hlavně přežít, co nejdřív zmizet a nikoho z těch usměvavých svatebních troubů už nikdy nevidět. Přece jen se ale dají do řeči, a když si s někým povídáte a pijete u toho víno, může se nakonec stát cokoliv. V kinech od 30. srpna.

Související články

Další články