Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Komedie, která rozesměje každého. Vezmeš si mě, kámo?

Už příští týden přijde do českých kin skvělá a hodně odvázaná komedie Vezmeš si mě, kámo?. Je to výjimečně zábavná komedie, u které se budete řezat smíchy. Možná ale řadu lidí také naštve. Proč?

Hlavními hrdiny jsou totiž nerozluční kamarádi, kteří se vezmou za muže a muže. Jednomu z nich propadne studentské vízum a svatba je nejjednodušší řešení, jak získat povolení k pobytu. A kdo by to udělal, když ne nejlepší kámoš. Přestože si na gaye hrdinové jen hrají, běžné publikum by mohla gay tematika naštvat. Samotní gayové by se mohli cítit uražení tím, že se na ně tvůrci dívají s humorem. Dokážou diváci opustit své předsudky a jít se do kina zasmát?

Svatba jen tak na oko vypadá jako elegantní řešení, jenže všechno se pochopitelně zamotá a obrátí život vzhůru nohama všem okolo. Přísný imigrační úředník je odhodlaný za každou cenu dokázat, že jde o podvod a celá svatba je fingovaná.

Kamarádi proto opravdu musí začít žít spolu jako pár. Do toho ovšem přijede tradičně založená maminka, jeden z kámošů má snoubenku, druhý se zamiluje a nebezpečný gauner z předměstí se jim začne dvořit, protože on opravdu je gay. Pro každého z nich mají jiný příběh, a když předvádíte tolik různých životů najednou, začínáte nabalovat katastrofy.

Související články

Další články