Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Komedie kolem Terezy H.: Soud odložili, protože ji k němu neměl kdo odvézt!

Zdroj: YouTube
+ Dalších 23 fotografií
Dnes se měl konat soud Terezy H.(21), kterou zadrželi na pákistánském letišti s devíti kily heroinu. Bohužel se situace nevyvinula tak, jak všichni očekávali a soud je odročen na konec ledna. Tereza totiž k soudu nedorazila. Jaké komplikace se vyskytly?

Tereza H. pobývala čtrnáct dní ve vazbě a dnes se mělo rozhodnout o jejím osudu. Dívka byla zadržena na letišti, protože celníci pod falešným dnem v jejím kufru nalezli devět kilo heroinu. K budově soudu ale neměl dívku kdo dovézt a celá situace se zkomplikovala.

Podle portálu Dailypakistan.com totiž pákistánská policie stávkuje a tudíž nebyl nikdo, kdo by Terezu k soudu odvedl. Proto se soudní jednání odročilo na konec ledna. Češka tedy zůstane ještě nějakou dobu ve vazbě.

Celý případ okolo zadržené Terezy budí v lidech zvláštní rozpaky. Jedni nerozumí tomu, proč se dívka na všech fotografií usmívá, když jí pravděpodobně hrozí doživotí. Mezitím se v Pákistánu stala doslova celebritou a zprvu to vypadalo, že ani příslušné orgány se nedomluví, kdo si vezme její případ na starost.

V Česku si mezitím na jejím nešťastném osudu honí popularitu její bývalá nejlepší kamarádka Simona H. Jak se celá situace vyvine, není zatím jasné.

Související články

Další články