Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Komedie Bourák zbourá kina: Ivan Trojan hraje zastydlého puberťáka, kterého má rodina plné zuby

Komedie Bourák zbourá kina: Ivan Trojan hraje zastydlého puberťáka, kterého má rodina plné zuby
Zdroj: YouTube
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
trailer
Už 11. června do kin vtrhne černá komedie Bourák. Hlavní role se ujal Ivan Trojan (55), který hraje věčného frajera, kterému teče do baráku i do života a rodina už ho má plné zuby. Ale i srdce. Snímek režíruje Ondřej Trojan (60) a dále v něm hraje spousta známých českých tváří, které ve filmech obvykle nezklamou.

Komedie Bourák se odehrává ve Šlukdorfu, imaginárním městě na severu Čech, kde po revoluci zavřeli všechny fabriky a místo nich se vyrojily nonstop herny, kasina a šlapky. V tomto městě žije muž, který kšeftuje s vraky aut a říká si Bourák.

Role zastydlého puberťáka s otřískaným růžovým cadillacem, který chodí trsat rock and roll s holkou, co vypadá jako ze starého amerického katalogu na podprsenky, se ujal Ivan Trojan. „Hraju chlapíka, který opravuje auta, a já jsem jen jednou vyměnil pneumatiku. Chlapíka, který dokonale tancuje rock'n'roll, a já jsem v životě netancoval a navíc vůbec nechytám rytmus. Z toho je jasné, že pro postavu Bouráka jsem byl ten pravý,“ řekl o roli herec.

Scénář filmu napsal Petr Jarchovský a spolu s režisérem Ondřejem Trojanem vytvořil komedii o dospělé dceři, která se rozhodne zachránit manželství svých nedospělých rodičů dřív, než půjde celá rodina ke dnu.

Obsazení

Kromě Ivana Trojana v roli Bouráka si v černé komedii zahraje ještě spousta českých herců, jejichž jména obvykle slibují kvalitní podívanou. Diváci se mohou těšit na Kristýnu Bokovou, Jiřího Macháčka, Petru Nesvačilovou, Kryštofa Hádka, Veroniku Markovou a další. Na trailer se podívejte nahoře. Naláká vás do kina?

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy