Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Komedianti Bohuš Matuš a Marie Pojkarová si vyhlásili válku: Problémem se stal kontroverzní klip, kde mu sahá na penis!

Mezi touto povedenou trojicí už rozhodně nepanují přátelské vztahy jako
v době, když Marie dotovala Matušovi život a existenci.
Zdroj: facebook.com

Před pár týdny byl vypuštěn do světa kontroverzní klip s názvem Láska je nádherná, kde zpěvačka Marie Pojkarová (58) předstírá honitbu vyučeného kominíka Bohuše Matuše (40).

Vyzývavý klip prý však Matušovi značně zavařil v kariérním postupu, což se nelíbilo nejen jemu, ale hlavně jeho dlouholeté přítelkyni Nikole. Ta se nerozpakovala začít psát nebohé Marii výhrůžné SMS.

„Nikola mi napsala, že prý jsem vyčůraná baba a nesnáší mě. Že jsem zneužila jejího Bohuše ke svým nekalým hrůznostem ve videoklipu Láska je nádherná a zničila mu kariéru!“ svěřila se nešťastná srdcařka Pojkarová.

Nezapomněla ale připomenout éru, kdy povedený páreček „Bohuš se svou přítelkyní bydleli u mě v domě. Platili za byt o tři tisíce měsíčně méně než ostatní nájemníci a hradila jsem jim i internet. Nikola pak chtěla, abych jí půjčila peníze na její dluhy, protože ji honili exekutoři za pohledávky ve výši 26 tisíc korun. Když jsem jí sdělila, že jí to nepůjčím, tak na mě zanevřela a od té doby začaly výhrůžky a pomluvy,“ prozradila.

„Mrzí mě to, chovala jsem se k ní vždy slušně a ona na mě hází jen špínu, a kdyby nebylo mě, tak neměla ani kde bydlet. Už mi posílá výhrůžné SMS. Mám to úplně zahlcený těmi nesmysly, co stále posílá. Bohuš mlčí a dělá mrtvého brouka,“ uzavřela zatím kauzu plnou nevraživosti Pojkarová.

Související články

Další články