Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

„Komediant“ Jiří Pomeje po převozu do luxusního sanatoria: Neuvěříte, jakou pálku platí

Zdroj: naplesi.cz
+ Dalších 11 fotografií
luxusní sanatorium
Jiří Pomeje (54) statečně bojuje s rakovinou, která se mu rozšířila do celého těla. Jeho stav po psychické i fyzické stránce nebyl zrovna nejlepší. Herec byl převezen do luxusního sanatoria Na Pleši, kde zatím setrvává v dvojlůžkovém nadstandardním pokoji. Kolik musí za takovou parádu zaplatit?

Jiří Pomeje (54) svádí nelehký boj s krutou rakovinou. Velký hercův kamarád, filmový producent Pavel Pásek nemocnému Pomejemu vypomáhá hlavně finančně. Díky němu si Jiří může dovolit pobývat v luxusním soukromém sanatoriu.

Pomeje má pro sebe nadstandardní dvojlůžkový pokoj se všemi náležitostmi, které potřebuje. Za měsíc vyjde jeho pobyt v soukromém sanatoriu zhruba na 40 000 korun.

„To jsem chtěl, aby měl ten můj komediant komfort. Budou tam s ním něco dělat a o to nám všem jde. Nebude jen tak čučet do stropu,“ řekl Pásek Blesk.cz. O pacienty je v sanatoriu perfektně postaráno.

K dispozici mají i JIP a vybavení je prvotřídní. Doktoři pacientům aplikují nejnovější léčebné preparáty a přesně tohle Jiří Pomeje potřebuje. Alespoň malou naději na to, že bude lépe.

Související články

Další články