Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Komediální svět je v slzách: Zemřel herec Fred Willard (†80) z Takové normální rodinky

Komediální svět je v slzách: Zemřel herec Fred Willard (†80) z Takové normální rodinky
Zdroj: Twentieth Century Fox Film Corporation
+ Další fotografie
smrt
Smutná zpráva o smrti oblíbeného komediálního herce Freda Willarda (†80) zasáhla nejenom herecký svět. Herce si oblíbili diváci hlavně v seriálu Taková moderní rodinka. Fred za svoji kariéru ztvárnil desítky filmových a seriálových rolí. O jeho smrti informoval web časopisu Rolling Stone.

Oblíbený herec ze seriálu Taková moderní rodinka Fred Willard zemřel. O jeho smrti informoval web časopisu Rolling Stone

Smrt komediálního herce, který se mimo jiné objevil v komediích jako Prci, prci, prcičky 3, Děsnej doják nebo Velkej biják, potvrdil jeho zástupce Glenn Schwartz s tím, že herec zemřel přirozenou cestou.

„Můj otec včera v noci ve fantastickém věku 80 let zemřel velmi pokojně. Pořád se pohyboval, pracoval a dělal nás šťastnými až do samého konce. Milovali jsme ho tak moc! Navždy nám bude chybět," napsala v prohlášení dcera Hope Mulbarger.

Fred Willard byl čtyřikrát nominovaný na cenu Emmy a před dvěma lety ovdověl. "Už je se svojí milovanou Marií," napsala jeho herecká kolegyně Jamie Lee Curtis

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy