Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Koloušek travesti umělkyně Naděždy Krupské je na holky. Zjistili jsme i další krutou pravdu!

Realita o zaměření Alexandra Beljakova je jiná, to ale Krupské zřejmě
nevadí.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Velmi často se v českém šoubyznysu stává, že se na parties začnou objevovat lidé, kteří tak často za večer vlezou před objektiv fotografů nebo v nestřeženou chvíli zrovna skočí na někoho slavnějšího, aby si zajistili sebeprezentaci v médiích. Často se ale jedná o lidi s minulostí, kterou by nejraději zavřeli do trezoru (že jo, Karolíno Krézlová), někteří to zase zkoušejí tak dlouho, že se jim i podaří si slušně vydělat a zajistit si pravidelný zájem médií (že jo, Dominiko Mesarošová).

Na většině akcí s béčkovými celebritami (případně i céčkovými a můžeme jet abecedu až směrem k písmenu Z) se začala objevovat i Naděžda Krupská alias David Turek (35). Na poslední akci dokonce předstoupil před houf paparazzi a začal se líbat s chlapcem, co by klidně mohl být jeho synem, který se za svého otce nestydí. Toho nakonec představil jako svého nového partnera (víme, co si o tom myslíte, ale ještě to bude pokračovat).

Redakci eXtra.cz se ozval čtenář, který ví víc a my se o to s vámi musíme podělit. „Ten kluk na fotce se jmenuje Alexandr Beljakov, je mu 21 let, bydlí v Mladé Boleslavi a studuje ve 4. ročníku střední školu. Dělal přijímačky na DAMU, kam ho bohužel nevzali. Je to bývalý člen boleslavského uskupení Capital Enemy´z a současný ‚moderátor‘ akcí rádia Kiss Delta. Také je na 100 % heterosexuál a tohle je pouze ubohý pokus o to, jak se zviditelnit. Saša se pokouší dostat mezi celebrity už pěkně dlouho, ale nenapadlo by mě, že se sníží až k takové věci,“ rozpovídal se jeden velmi dobrý známý Alexandra.

A aby svůj vztah potvrdili, zveřejnili ho na Facebooku, protože co je tam napsáno, je stoprocentní pravda!

Související články

Další články