Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Koloušek, nebo vyzrálý samec? Víme, kdo je v posteli jednička!

Zdroj:
Koloušek, vyzrálý muž, nebo chlápek, co chytá druhou mízu? Na otázku, koho si pustit do peřin, je mnohdy těžké odpovědět. Koloušek pravděpodobně nebude mít moc zkušeností, ale třeba vás dokáže překvapit. To ale nečekejte u muže ve středních letech. Ten už má své zajeté koleje. Je na vás, abyste si řekla, co vám vyhovuje nejlépe. Třeba vám pomůžeme se rozhodnout.

Zajímá vás, která věková skupina mužů je sexuálně nejvíc aktivní a která vám naopak splní všechna tajná přání? Možná vám v této zapeklité otázce trochu pomůžeme a vy budete vědět, koho si vpustíte do ložnice a koho ne.

Dvacetiletý sameček

Tak tento mladík bude ještě plný sil a energie. Bude ho zajímat cokoli nového a cokoli netradičního. Jestli máte tedy chuť na nespoutaný sex plný vášně a dravosti, bude sázka na dvacítku to pravé. Mějte ale na paměti, že takový mladík nebude mít ještě dostatek zkušeností, a tak ho budete muset vést a dost krotit.

S třicítkou přichází jistota

Třicátník v posteli je záruka kvalitního sexu. Tento muž je už vybouřený a emočně stabilnější, zkušeností má taky dost, takže vám v posteli rozhodně vyplní i ty nejtajnější sny. Dokonce se v tomhle věku u mužů projevuje touha po něze a romantice, což my ženy oceníme.

Troufalý čtyřicátník

Čtyřicátník si o sobě myslí, že už vše ví a vše zná. Na ženy působí velmi sebevědomým dojmem, ovšem skutek utek. Před vášnivou nocí dá radši přednost dobré večeři. Takže na takové chlapy si dejte pozor. Moc mluví, ale nic z toho.

Druhý dech padesátníka

Padesátiletí muži jsou prostě zatraceně sexy. Nejenže už vědí, co chtějí, jsou zkušení a umí uspokojit ženu na nejvyšší možné úrovni. Dokonce chytají druhý dech, takže jsou stejně aktivní jako dvacetiletá skupina mužů.

Související články

Další články