Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Ester Berdychová je v Monaku za zmatenou paničku a výstavní prsa ji od trapasu nezachrání! Jsou vůbec přírodní?

+ Dalších 17 fotografií
Kolotočářka roku Ester Berdychová, anebo módní přešlap století? Co Ester předvedla tentokrát? V Monaku nad tím kroutí hlavou. Ano, dekolt (snad přírodní) má pěkný. Ale má taky Esterka nějaký vkus?

Modelka a manželka tenisty Tomáše Berdycha (31) Ester Berdychová byla již v minulosti mockrát podezřívána z toho, že chudák trpí anorexií Ester má evidentně všech těch podle ní “lživých” informací už plné zuby, a tak chtěla všem jasně dokázat, že i ona umí pozřít jídlo.

Ester se nedávno nechala vyfotit, bohužel tentokrát to nebylo v bikinách, jak jsme u ní všichni zvyklí Tentokrát svého manžela donutila k tomu, aby vyfotil její ruku pokrytou prsteny a luxusními hodinkami a přitom jak drží vidličku s Parmskou šunkou.

Jasně, u této šunky není kalorická hodnota stejná, jako tomu je například u svíčkové omáčky se šesti, ale i přesto je to alespoň nějaké jídlo. Co z toho plyne? Ester jí, ale pěstí byste od ní dostat nechtěli! Železný boxer na obranu hadr...

Chudák holka má pokrytou ruku takovým množstvím šperků, že by se za to nemusela stydět ani Lucie Bílá (50) v roli Cikánky ve filmu Zdeňka Trošky Babovřesky 1.-100 000. díl. Tomuhle říkáš monacký styl, Ester? Pro ty, co nevědí, monacký proto, že Tomáš své výdělky daní právě v malém knížecím státě Monako.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy