Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Kolosální trapas v Love Islandu: Venis nepoznala krevetu a Rachel zase fazolky. Holky se znemožnily v kuchyni

+ Dalších 19 fotografií

Během rande Pauliny Bosko a Honzy Mrkouse si ve vile v Love Islandu zbývající páry zahrály tak trochu na MasterChefa. Dívky dostaly za úkol vařit podle receptu, který jim diktovali chlapci do uší. Rachel, Majka ani Venis nevěděly, co vaří. Cílem bylo udělat chuťově nejlepší jídlo za nejkratší čas. Místo toho, aby se dívky ukázaly jako královny kuchyně, si před kamerou udělaly pěknou ostudu. Jídla se jim vůbec nepovedla. 

Love Island nebo MasterChef? Toť otázka. Paulina Bosko s Honzou Mrkousem konečně dostali rande, které chtěli. U moře a na pláži daleko od lidí. Ve vile lásky tak zbyly tři páry, na které si produkce vymyslela pekelnou výzvu. Rachel Karnížová, Mária Glatzová a Venis Dao se proti sobě utkaly ve vařící disciplíně.


Jejich partneři dostali do ruky recept, podle kterého dívky měly uvařit, a vysílačku, pomocí které museli holky navádět. Problém nastal prakticky od začátku soutěže, kdy dívky měly potíže vůbec rozeznat všechny ingredience. "Co to jsou ty zelené vlasy?" ptala se například Rachel svého Clauda, který jí zrovna řekl, ať vezme do ruky fazolky.

Venis nepoznala krevetu

O ještě větší trapas se ale bezkonkurenčně postarala Venis. Ta měla očistit krevetu a vyndat z ní střívko, jak jí radil její partner Adam Sedro. Venis ale nepoznala, že se jedná o krevetu, a už vůbec nevěděla, co je střívko u krevety. "To mi chceš říct, že se jí ta hlava s tím fousem a zbytek hodím do koše? Jak mám vědět, co je to střívko, když jsem ani nepoznala, že je to kreveta?" řekla na plnou pusu zoufalá Venis. Adam se jen chytal za hlavu a na výsledný pokrm přestal mít chuť.


Při finálním hodnocení jasně vyhrála Majka. Venisino jídlo bylo podle kluků až moc kořeněné. Jako první její jídlo ochutnal Chris, který nemohl ani mluvit a rázem zrudl v obličeji. Rachel pro změnu neoloupala krevety při restování, a tak je klukům vyloupala až potom, co je svými prsty všem ohmatala v jídle. Děvčatům se jejich výkony v kuchyni rozhodně moc nepovedly, vyhledávané hospodyňky z nich asi nebudou.

Reality show Love Island 2023

Reality show Love Island 2023 vysílala TV Nova. Moderátorkou pořadu byla Zorka Hejdová. V show se hrálo o pohádkovou výhru dva miliony korun.

Vítězi Love Islandu 2023 se stali Christopher Jirout a Mária Glatzová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy