Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kolo spekulací o zdravotním stavu Miloše Zemana se točí dál: Podáme trestní oznámení, pohrozil Ovčáček!

Ovčáček pohrozil trestním oznámením kvůli spekulacím o zdraví
prezidenta Miloše Zemana.
+ Dalších 7 fotografií
Jako by se po prezidentu Miloši Zemanovi (73) po volbách slehla zem! Minulou středu na Pražském hradě jmenoval nové soudce, ale jinak se na veřejnosti neobjevil. Nyní by měl odpočívat na dovolené, ale jeho nepřítomnost je další živnou půdou pro spekulace o zdravotním stavu, které mezi lidmi rezonují již několik měsíců.

Miloš Zeman (73) se po volbách stáhl do ústraní a na veřejnosti se až na jednu výjimku vůbec neobjevil. Prezidentova nepřítomnost vytváří prostor pro další spekulace o jeho zdraví, které se objevují už několik měsíců.

Jako první koncem loňského roku o Zemanově zdravotním stavu promluvil brněnský radní Svatopluk Bartík (42), který tvrdil, že prezident bojuje s rakovinou. A minulý týden se šířila informace, že Zeman prý prodělal lehkou mrtvici. Oba případy hradní mluvčí Jiří Ovčáček (39) popřel s tím, že jde o lži. Bartíkova slova už dokonce řeší policie.

Ani další spekulace o podlomeném zdraví prezidenta nezůstanou podle Ovčáčka jen tak. „Vzhledem k neustálému účelovému šíření dezinformací o zdraví pana prezidenta bude podáno trestní oznámení na neznámého pachatele,“ uvedl v úterý Jiří Ovčáček na Twitteru.

Snad se Zeman stihne vrátit z dovolené do 8. března 2018, kdy má na Pražském hradě proběhnout inaugurace do úřadu. Bude to už podruhé, co bude ve Vladislavském sále skládat prezidentskou přísahu.

Mohlo by vás zajímat

Další články