Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Kolik známé celebrity utrácejí za hadříky? Rozhodně nešetří každou korunu, ale SEKÁČE se také nebojí!

Takhle nakupují naše celebrity!
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
České i slovenské celebrity rády utrácejí za hadříky. Některé si potrpí opravdu na luxus, který nemá každá druhá. Ale jsou tady i takové, které nemají problém nakupovat v normálně dostupných řetězcích. No a pak tu jsou i ty, které nemají problém s tím, aby si zašly nakoupit do sekáče. Která hvězda utrácí a která je škrt?

Slovenská playmate Zuzana Plačková si potrpí na luxus, ale rozhodně nepohrdne tričkem za pár stovek. Takže její outfit je mnohdy kombinací drahé kabelky za desítky tisíc a trička z obchoďáku.

Podobně je na tom i láska Jaromíra Jágra (45) Veronika Kopřivová. Ta většinou nosí věci, které sama prodává na svém e-shopu. I když by si mohla díky Jaromírovi dovolit sluneční brýle za neskutečnou pálku, tak Verča si je klidně koupí v nějakém sekáči za pár šupů.

Ale taková Dara Rolins (44) si potrpí na dražší kousky. Od té doby, co pravidelně cvičí a udržuje si svoji luxusní postavu, tak nejraději chodí ve sportovním. Za sportovní sukýnku a mikinu klidně přihodí nějaký ten tisíc navíc.

Na luxus si potrpí slovenská modelka Andrea Verešová (36), která za jeden kousek je schopna zaplatit opravdu desítky tisíc. A proč taky ne!

Související články

Další články