Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kolik vydělává Agáta Prachařová: Po rozpadu manželství našla kšeft snů

Agáta jako anděl s ďáblem v těle.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
PENÍZE
Dlouhá léta Agátu Prachařovou živil modeling, v posledních letech také vlastní e-shop. Jenže s vlastním oblečením zavřela už krám, modeling není také do smrti, takže se jako matka dvou dětí musela porozhlédnout někde jinde. Co jí dnes přináší luxusní příjem?

Co jí platí nájem

Agáta Prachařová rozhodně není matkou, která se spoléhá na to, co jí přinesou do kasy tatínkové jejích dětí. Má nejen dva caparty, ale i dům, ráda cestuje a to všechno dost stojí. Proto když pověsila na hřebík kariéru modelky z přehlídek, musela se porozhlédnout po tom, co by jí vynášelo rozumné peníze.

„E-shop už nemám. Dnes mě živí dobře Instagram. A ještě natáčím pro Mall TV,“ prozradila eXtra.cz Agáta Prachařová s tím, že se jí nevede vůbec špatně.

Výdělek

Ta má na známé „obrázkové sociální síti“ 219 tisíc sledujících. Podle našich informací si ty šikovnější umělkyně, které mají sledujících třeba jen 90 tisíc, dokáží za reklamu na Instagramu vydělat i ke sto tisícům měsíčně.

A protože Agátě se možná dá vyčítat leccos, rozhodně ne ale to, že by byla málo zdatná obchodnice, dá se čekat, že její měsíční příjmy se suma sumárum mohou blížit klidně i dvěma stům tisícům korun.

Na brzy již rozvedenou matku holčičky a chlapečka docela dobré, že?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy