Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Kolik už utratil živoucí Ken za své plastiky a přeměnu těla? Podle fotogalerie mu to rozhodně nestálo za to

Rodrigo Alves si myslí, že je model a celebrita. No… Není.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 6 fotografií

Rodrigo Alves je totálně posedlý plastickými operacemi a nemyslí dnem i nocí na nic jiného, než aby se z něj stal živoucí Ken, do něhož má ale pořád i přes desítky zákroků vesmírně daleko.

Britský třicetiletý stevard si hodlá postavit lepší kariéru na tom, že ze sebe dělá celebritu a modela, ale žrát mu to mohou maximálně tak další narušení jedinci, kteří se ztrácejí v realitě. Rodrigo má dokonce na svém Facebooku i jakože „paparazzi fotky“, kde se tváří, že ho i s přítelkyní pronásleduje horda chtivých fotografů, přičemž to na první pohled mlátí do očí předstíráním.

O tom, že je Rodrigo nepřiznaný gay, se už vůbec nebudeme bavit.

V mládí musel hodně trpět, když se rozhodl pro takovou cestu, jednak to sám přiznává, že si z něj v pubertě dělali srandu, a za druhé to musí být jasné i tomu největšímu amatérovi, protože Rodrigo je i podle fotek strašlivě malý, bude mít tak okolo metru šedesáti a to je docela rána pro chlapskou ješitnost. Tím to ale samozřejmě nekončí.

Na jeho těle se mu nezdálo nic dokonalé, tak to začal vylepšovat a za zákroky, kvůli nimž jezdí třeba až do Kolumbie, utratil necelých sedm miliónů korun. To už byste měli na slušný barák na malém městě i s vybavením.

Ale tak každý máme jiné priority. Někdo chce hezky bydlet, někdo chce hezky vypadat. Většinou to bydlení dopadne podstatně lépe.

Související články

Další články