Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Kolik shodila kilo? Wendy z prvních VyVolených byste dnes nepoznali!

Wendy Zapletalová
Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
Byla oplácaná, vážně nepatřila k těm, nad nimiž by chlapi v televizi při vysílání prvních VyVolených před čtrnácti lety slintali. U Wendy Zapletalové (32) ale dvojnásob platí, že někdy s věkem přichází šmrnc. Dneska už se za ní musí pootočit minimálně každý třetí!

Opravdu nebyla nejhezčí účastnicí jedničky, a to tvrdíme přesto, že patřila k těm nejvíc fajn. Byla normální, přirozená, citlivá a hodná. Ale pro diváky nevýrazná, když ji z vily vysmahli dost brzy.

Pak se nad ní na tři roky zavřela voda, aby se zničehonic objevila věc, která ji bude strašit až do konce života: kdosi s opilou Václavou natočil porno, které samozřejmě obletělo republiku. Chudák holka!

Jenže hříchy mládí každý normální člověk pochopí a časem to samo vyšumělo. Z Wendy se stala uznávaná maskérka, často dělala i pro různé televizní seriály. Líčila například i divnoherce z Policie v akci.

V současnosti shání pro německou produkční společnost lokace na natáčení.

Do kolonky věk jí od prvních VyVolených naskočilo už číslo s trojkou na začátku, naopak číslo na váze ukazuje menší. A ve tváři se taky v dobrém projevuje, že už nejde o žádné vykulené tele. Stará se o synátora, krásní (jasně, víme, že u fotek si na Facebooku pomáhá filtry, ale i tak je z ní docela kusanec) a časem se z ní možná stane vyloženě sexbomba!

Mohlo by vás zajímat

Další články