Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kolik nabrala? Lucie Borhyová ukázala, jak shazuje přebytečné špíčky…

Lucka tvaruje parádní postavu.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 63 fotografií
Krásná Lucie Borhyová (38) si přes vánoční svátky zřejmě nedala pozor a pustila se do cukroví a bramborového salátu více, než sama čekala. Když si poté stoupla na váhu, bylo jí jasné, že další týdny bude muset strávit v posilovně. A tak se i stalo.

Je krásná a má parádní postavu. Ale rozhodně se musí hlídat. Moderátorka nováckého zpravodajství Lucka Borhyová se pochlubila na svém Facebooku snímkem, na němž trápí svoje tělíčko v posilovně. Věčně usměvavá kráska se tak pustila do souboje s kilogramy.

„Po Vánocích zase zpátky do formy… Tak konec lenošení a přejídání a jde se makat,“ napsala Lucka ke snímku z posilovny. Chce zřejmě skvěle vypadat nejen pro televizní diváky, ale i pro svého partnera, kterého se jí daří několik měsíců dobře skrývat.

Lucka je rozhodně pro mnohé, kteří to o Vánocích přehnali s jídlem, vzorem, jak zatočit s tím, co nabrali. A nikdo nemůže pochybovat, že to Lucce na běžícím páse hodně sluší. Tak jí držme palce, aby zamakala a zase brzy byla se svou parádní figurou maximálně spokojená.

Související články

Další články