Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kolik musí muž zaplatit za večeři, aby se s ním žena vyspala? My to víme!

Romantiky není nikdy dost.

Muži chtějí sex už na třetí schůzce, zatímco příslušnice něžného pohlaví raději čekají až na pátou. Plyne to z nedávno zveřejněného průzkumu, který přinesl řadu překvapivých zjištění. Schválně – věřili byste, že dnešní muži tráví přípravou na rande víc času než jejich partnerky?

Na první schůzce muž s největší pravděpodobností zaplatí za jídlo i pití. Druhou schůzkou počínaje už většina párů platí vše napůl. Avšak na třetí schůzce se muž obvykle chce předvést v tom nejlepším světle. Jeden z pěti mužů očekává, že se s ním jeho přítelkyně vyspí, pokud do večeře investuje minimálně 3000 Kč. Jen 7 % oslovených žen však uvedlo, že by cítily „povinnost“ takto štědrému muži vyhovět.

Co se týče příprav na první společnou noc, téměř čtvrtina lidí obou pohlaví je kvůli krásnému vzhledu ochotna obětovat nemalé finanční prostředky. A více než polovina respondentů uvedla, že takto vynaložených peněz nelitovali, neboť si pak připadali mnohem jistější a sebevědomější.

Ženy utrácejí hlavně za voskovou depilaci nohou (58 %), nové prádlo (32 %) a voskovou depilaci třísel (17 %). Muži kupují nové spodní prádlo (28 %) a ložní prádlo (15 %).

Muže nejčastěji trápí chloupky na horním rtu, špinavá prostěradla a chlupaté nohy. Ženy kromě již zmíněných prostěradel řeší také nepořádek v ložnici a neupravené nehty.

Související články

Další články