Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kolik máte jedniček v datu narození? Pozná se tak vaše osobnost!

Zdroj: eXtra.cz
Datum vašeho narození o vás prozradí úplně všechno! A dokonce i věci, které by vás ani nenapadly. Věděli jste, co znamenají jedničky v datu vašeho narození? My vám to řekneme!

Jedničky v datu vašeho narození o vás řeknou víc, než byste si mysleli. Narodili jste se 11. 11. 1985? Takže máte v datu narození rovnou 5 jedniček? Nebo jste se narodili 25. 8. 1985? Tak to máte v datu narození jen jednu jedničku. Spočítejte si, kolik jich máte, a pozorně čtěte!

Jedna nebo žádná jednička

Pokud máte ve vašem datu narození pouze jednu jedničku nebo jste se narodili třeba až v roce 2000 a nemáte žádnou ani ve dni a měsíci, jen tak něco vás nerozhodí. Jste tvrdí jako skála a jdete si za svým stůj co stůj. Jenže má to jeden háček! Chybí vám empatie a porozumění. Někdy vám nedochází, že některým lidem můžete ubližovat. Jste chladní a bezcitní, takže nejste ani dobrými společníky. Co se týče byznysu, jste ale jedničky. Dokážete si vydělat peníze a být úspěšní. Měli byste se ale více zaměřit na mezilidské vztahy. V nich totiž trochu pokulháváte.

Dvě jedničky

Když máte v datu dvě jedničky, můžete jásat! Jste velmi oblíbení a lidé vás vyhledávají. Máte spoustu kamarádů a je s vámi legrace. Jste přátelé do nepohody a pro každou společnost. Jste přesným opakem těch, kteří mají v datu narození pouze jednu jedničku. Jste vřelí, empatičtí, umíte dát najevo vaše emoce, a i když se většinou pořád smějete, dokážete si někdy i poplakat. Nebojíte se dát najevo svoje city a slabiny. Umíte dělat kompromisy a na prvním místě je u vás láska a přátelství.

Tři jedničky

Lidé se třemi jedničkami v datu narození jsou všelijací. Pokud máte na začátku vašeho roku narození jedničku, jste spíše introverti, kteří rádi tráví čas sami nad knížkami a do společnosti se jim nechce. Většinu času trávíte doma a až moc přemýšlíte nad životem. Těžko navazujete vztahy a trvá vám delší dobu, než se někomu otevřete. Vy, co máte jedničky jen ve dni a měsíci vašeho data narození, jste zase úplný opak! Exhibicionisté, upřímní, společenští, kteří nezkazí žádnou zábavu. Vrháte se do všeho po hlavě a ničeho se nebojíte. Vztahy navazujete levou zadní a máte spoustu přátel.

Čtyři jedničky

Jste silní a vytrvalí. Jenže jednáte dost často bez rozmyslu. Aniž byste o něčem přemýšleli, vrháte se do všeho po hlavě. Cloumají s vámi emoce a rozhodujete se v daném okamžiku. I když to je třeba za pár minut zase jinak. Přátelé se ve vás nevyznají, protože pořád měníte svoje názory i nálady. Jste nespolehliví a nikdo se na vás s ničím neobrací. Žijete si prostě svůj sobecký život a nikdo kolem vás vás nezajímá. Špatně navazujete vztahy, a když už někoho přece jen potkáte, moc dlouho to s vámi nevydrží. Jste totiž vztahovační a rádi se hádáte.

Pět až šest jedniček

Čím víc máte v datu narození jedniček, tím víc máte v sobě emocí. Vše až příliš prožíváte a děláte, jak se říká, z komára velblouda. Dotkne se vás každá maličkost a vše dlouhou dobu řešíte. Když vám někdo ublíží nebo vás naštve, okamžitě ho zavrhnete a už se s ním nikdy nebavíte. Prostě pálíte mosty. Jste hodně konfliktní a často se s lidmi hádáte. Nerespektujete žádný jiný názor, než je ten váš, a někdy jste na lidi až moc sprostí. Rádi se mstíte a ubližujete ostatním.

Související články

Další články