Lady Victoria Hervey (38) se narodila do jedné z nejlepších anglických rodin a dětství strávila na rozsáhlém panství Ickworth v Suffolku. Správné jméno jí otevřelo mnoho dveří a usnadnilo hvězdnou kariéru.

Angličanka původně doufala, že se stane moderátorkou večerních zpráv, ale její dvoumetrová postava by vysoce převyšovala všechny mužské kolegy.

Výška (a ani její původ) ale nevadil Christianu Diorovi a ona se proslavila předváděním právě pro tuto značku. Status celebrity chtěla Lady Hervey zúročit otevřením butiku v Londýně, který často navštěvovala například i její kamarádka Victoria Beckham. Jenže ani slavní zákazníci nezachránili obchod před krachem a modelka stihla za jeden rok nasekat dluhy ve výši 13,5 milionu korun.

To ale není nic, co by její rodina nedokázala zaplatit, a Victoria radostně pokračovala v utrácení. Svůj „poučený“ pohled na svět ukázala v mnoha rozhovorech, ale proslavila se především výrokem o bezdomovcích.

„Je to tak zlé být v zimě bez domova. Měli by letět někam do tepla. Třeba do Karibiku, kde můžou jíst čerstvé ryby celý den.“

Modelka si svým chováním kupodivu nezískala příliš fanoušků, a proto se jí ani nyní, kdy přišly první známky stárnutí, nedostává velkého množství sympatií. Terčem posměchu je pak zejména její hrudník, který by daleko více slušel královně Alžbětě II. Té je ale už 89 let.