Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Kolik braly hvězdy StarDance 2018? Televize je připravila o desetitisíce!

+ Dalších 40 fotografií
StarDance
Letošní StarDance je za námi, tituly král a královna parketu si včera vytančili Jiří Dvořák s Lenkou Norou Návorkovou. Přes veškeré nadšení a nekonečné úsměvy ale zůstává v ústech hvědných soutěžících pachuť. Oproti minulým ročníkům si totiž přišli na o poznání méně peněz!

Již devátý ročník StarDance u diváků neztratil na popularitě. A zatímco na obrazovkách jsme nic nepostřehli, v zákulisí se toho měnilo mnoho. Šetřilo se především na honorářích, které šly oproti minulé sezóně pořádně dolů.

Televize šetří a hvězdy StarDance to letos pocítily na vlastní kůži. Před dvěma lety si dokázali Zdeněk Piškula nebo Jana Plodková vytančit 50 tisíc korun za jedno natáčení. Jak informovalo Nedělní Aha!, letos si za přenos odnášeli o 10 tisíc méně. Už dva měsíce tak mlátí hlavou o stěnu Monika Bagárová, která v soutěži skončila už ve druhém kole. Vyloučení ji připravilo o pořádný balík!

Pro hvězdné tanečníky může být cenou útěchy alespoň fakt, že všichni brali stejné peníze. Dřív se honoráře vyměřovaly podle toho, kdo je větší celebrita. Letošní hvězdy, mezi něž patří Adam Mišík, Veronika Arichteva, Pavla Tomicová nebo vítězný pár Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková, rovněž braly část peněz už při podpisu smlouvy.

„Jenom za smlouvu celebritám vyplatili na sedmdesát tisíc korun. To se dá brát jako záloha za trénink, který je jinak bezplatný. Pak už se platilo za jednotlivé živé přenosy,“ prozradil zdroj webu Expres.cz. Zda to je třeba pro Bagárovou dostatečnou náplastí za ztrátu dalších desetitisíců, ví jen sama zpěvačka.

Největší balík si vytančila finálová trojice, a sice Pavla Tomicová a Marek Dědík, David Svoboda a Veronika Lálová a vítězové Dvořák s Návorkovou. Těm do kapsy přistálo 400 tisíc korun. Stále je to však o 100 tisíc méně než před dvěma lety.

Mohlo by vás zajímat

Další články