Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Koleso přiznal špatný vztah s otcem: Řekl, že mě kvůli TikToku zabijou, pak mě napadli, říká

+ Další 4 fotografie

Patrik Pešava, známý spíše jako Koleso, se náhle stal virální hvězdou českého internetu. Ačkoli si vybudoval početnou stáj věrných fanoušků, jeho veřejné působení má i temnou stránku - influencer totiž nedávno čelil drsnému fyzickému útoku jen kvůli svým videím na TikToku. Nejen o tom se rozpovídal v pořadu eXtra Host. V rozhovoru promluvil i o soukromí a přiznal špatné vztahy se svou rodinou. 

Koleso se na české influencerské scéně objevil teprve před rokem, ale i za tak krátký čas se stal doslova virální hvězdičkou internetu. Mnohdy bizarní nebo kontroverzní výstupy sledují dnes tisíce lidí, ale většina z nich influencera zná především jako účastníka Clash of the Stars.

Právě Koleso se stal aktérem legendární polštářové bitvy, která na tuzemské scéně zažila premiéru. Nejen o tom se rozpovídal v pořadu eXtra Host. Influencer promluvil i o svém soukromí a přiznal špatné vztahy se svou rodinou.

Koleso obětí napadení

Jeho veřejné vystupování a prezentování má i temnou stránku. Společně s ním přichází také řada negativních reakcí a u Kolesa to platí dvojnásob. Nedávno se stal dokonce terčem fyzického útoku, ke kterému došlo právě kvůli TikToku, jak jsme psali. „Měl silné krvácení do mozku, natržená oční sítnice byla nakonec negativní a žebra byla jen pohmožděná,“ sdělil nám tehdy jeho manažer.

Špatné vztahy s rodinou

Všechno špatné pro něco dobré - na základě této nešťastné události došlo k obnovení kontaktu s tatínkem. “Patriku, tebe jednou kvůli tomu TikToku zabijou,” citoval influencer telefonát s otcem v pořadu eXtra Host, jak si můžete přehrát v náhledovém videu. Se svou rodinou se Koleso dlouhodobě nestýká a už od dětství prý mezi ním a rodiči nepanují nejlepší vztahy, což nejspíš zapříčinil i Kolesův bouřlivý život. Má za sebou podmíněný trest, odebrání řidičského průkazu a nyní mu dokonce hrozí vězení! Celý rozhovor si můžete přehrát níže.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy