Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Kolem pašeračky Terezy je zase rušno: Těsně před soudem získala VIP kamarádku

+ Další 4 fotografie
Pašování drog
Pašeračka Tereza Hlušková (23) za téměř dva roky v pákistánské base ukázala, že kontakty získávat umí. Těsně před odvolacím soudem, který ji čeká 7. října, se spřátelila s vlivnou političku. Maryam Naváz (45) za mřížemi skončila kvůli korupčnímu skandálu, přesto má ve věznici VIP podmínky!

Televize, denní tisk a mnohé další výhody. Toho si pašeračka Tereza Hlůšková (23) nemohla nevšimnout. S političkou Maryam Naváz (45), která těchto priviligeií ve věznici v pákistánském Láhauru požívá, se okamžitě skamarádila!

Cely prý mají hned naproti sobě, takže se vídají denně a rozumí si spolu. „Tereza se prý Maryam ptala na její kauzu a pak jí povídala o svém případu, probíraly i její odvolání,“ řekl webu blesk.cz tamější novinář. Naváz se do cely dostala kvůli obvinění z korupce a dotačních podvodů.

Hlůškové začíná příští pondělí odvolací soud, od nějž si slibuje, že se co nejdřív dostane na svobodu a zpátky do Česka. Státní zástupce se však na Terezu pečlivě připravuje už několik měsíců. Nehodlá ji pustit dřív, naopak chce trest zpřísnit na doživotí v láhaurském žaláři.

Mohlo by vás zajímat

Další články