Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kolečko o filmu Zbožňovaný: Roli pro Bartošku jsem psal podle svého dědy, občas jsem stejný jako on

Už třiadvacátého září nás čeká premiéra hvězně obsazeného filmu Zbožňovaný z pera Petra Kolečka s Jiřím Bartoškou v hlavní roli. Bartoška si v něm zahraje vysloužilého pediatra, kterého na prahu důchodu doženou jeho milostné avantýry. Podívejte se, co Petr Kolečko řekl o hlavní postavě svého filmu.

Uznávaný a všemi oblíbený pediatr Zdeněk (Jiří Bartoška) jde do důchodu. Celý život byl vyhlášeným lékařem nemocnice a nyní se těší na zasloužený odpočinek.

Ještě víc se však těší jeho rodina – manželka Olga (Zuzana Kronerová), která se už nemůže dočkat, až o něj bude pečovat, stejně tak jako jeho dcera Zuzana, jejíž manželství s Karlem (Jiří Langmajer) se nedávno rozpadlo. Nejvíc nadšená je však Zdeňkova vnučka Aneta (Martina Czyžová), která dědu vždy považovala za svůj velký vzor a píše o něm seminárku do školy.

Jenže Zdeněk není tak dokonalý, jak se zdá. Má jedno velké tajemství. Už téměř 40 let udržuje milenecký poměr s ortopedkou Danou (Ivana Chýlková). A Dana samozřejmě očekává, že na ni Zdeněk teď bude mít konečně víc času. Na Zdeňka tak čekají pěkně horké chvilky a rozhodně ne bezstarostná pohoda, kterou si plánoval…

Náhledový obrázek a video: Totalfilm pro eXtra.cz

Související články

Další články