Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Pravda o sporu Mikýře s Jackem. Od rvačky chyběly vteřiny, následovaly nechutné výhrůžky i výsměch kvůli malému nádobíčku

Martin Mikyska promluvil o sporu s Jackem Hamidem: Od rvačky je dělily vteřiny
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Tv Nova
Předchozí Další
+ Dalších 23 fotografií
survivor

Co se na ostrově Survivoru stalo mezi Martinem Mikyskou a Jackem Hamidem? Zatímco do teď mluvili ostatní, nyní se situaci ze svého pohledu pokusil popsat sám vítěz celé show. A ačkoli se v mnoha bodech se svými soupeři ze show setkává, přiznal nové skutečnosti, které ještě nebyly odhalené. Nejenže potvrdil, že od napadení svého soka ho dělily vteřiny a pár členů štábu, ale navíc poprvé promluvil o primitivních urážkách ze strany Jacka. O tom se rozpovídal ve svém Prvním a také posledním rozhovoru v životě. 

Jack Hamid a Martin Mikyska si sice už podali ruce, zlá krev mezi nimi ale zdá se přetrvává. I dlouhé týdny po návratu z ostrova totiž Mikýř jenom těžko hledá pozitivní slova, když má mluvit o svém soupeři ze show.

„U Jacka bylo těžké posoudit, co je pravda a co ne. V jednu chvíli ho máš za chronického lháře, v další za oběť. Nedokážeš balancovat mezi tím a nemůže to být obojí,“ říká ve svém Jediném rozhovoru v životě Mikýř, který narazil i na inkriminovaný moment, kdy měl Jack po produkci po odvyprávění tragického příběhu loudit banán.

Jack byl můj kryptonit

„Vnímám to tak, že někteří lidi měli svůj kryptonit na ostrově. Pirát ho měl v podobě Radka a já Jacka. V podstatě Radek dloubal morálníma etickýma otázkama do Piráta a naznačoval, že není dobrý člověk, což Piráta strašně štvalo, tak já měl zase Jacka,“ popisuje Mikýř, který sice přiznává, že kamenem problému mohla být jazyková bariéra, v ten daný moment ale Jackova slova v jeho uších rezonovala.


Doporučené video: Rozhovor s Jackem nejen o Mikýřovi:

„Snažil se udělat fór ze smrti 35 lidí, že jsme zažili podobnou situaci a že si zasloužíme banán. Chápu, že nevěděl o Nikče, já jsem se na něj podíval a říkám, jsi debil, a on, proč mu nadávám, a já nechápal, že nedokáže zařadit zpátečku. Vyhrotilo se to do nesmyslů, řvali jsme tam po sobě, nadávali jsme si. Já primárně řval po něm,“ vzpomíná Mikýř s tím, že se spor dostal do bodu, kdy se začali navzájem provokovat a situace se čím dál víc vyhrocovala.

„Já nevěděl, jak to vyřešit jinak, než že mu dám dělo. Všimli si toho lidi a zamezili tomu,“ přiznává Mikyska s tím, že situaci musel nakonec jít vydýchat. Ani to ale nepomohlo, protože Jack s provokacemi nepřestal.

Omluva naoko

„Pak po mně něco křikl a já jsem se otočil a říkám: Tak ty zmrde. Vtom mě zastavili nějaký lidi. Naštěstí z toho žádný průšvih nebyl,“ dodal Mikýř, který se nakonec musel Jackovi veřejně omluvit, a oba byli vyloučeni z týmových výher.
„Byli jsme donuceni se omluvit, pak tam sedíme a on říká: myslel jsi to vážně a já, ne, nemyslel, přemýšlím, jak ti ublížit, a ukážu lidem, jaký jsi monstrum. On se přepnul a začal mi říkat: ty máš malý péro, chceš ukázat moje péro a já, ty vole, kde to jsme. Děly se tam husté věci z obou stran,“ popsal ještě dohru jejich hádky Mikýř, kterou jste v televizi vidět nemohli.

„Měl jsem ho za nejhoršího člověka na světě. Je to chronický lhář, psychopat a já si říkal, že to musím všem říct, co je zač a tak. Střádal jsem plány v sobě, jak mu ublížit. Je ale načase to nechat za sebou. Hodit to za hlavou a nechat to na ostrově,“ uzavřel Mikýř, který si s Jackem nakonec podal ruku. Otázkou jen zůstává, jak moc to bylo upřímné. A možná že vůbec.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy