Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Kolářova legrační karavana lži: Drogy chtěl vyzkoušet poprvé v životě! Ale krutý osud rozhodl jinak!

Petr Kolář by na inkriminovaný večer nejraději zapomněl.
Zdroj: showpix.cz
+ Další fotografie

Zpěvák Petr Kolář (47) musí absolvovat povinné mediální kolečko ke svému CD a DVD k živému koncertu ze Žofína, a to fakt v nejblbější možnou dobu.

Jeho management musel být nepříčetný, když v době, kdy začíná velká promo obíhačka médií a rádií, která má nosič prodat, se Kolář zlije jako dobytek, s polonahou poletuchou sletí ze schodů a tam se nechá s pytlíkem nějaké bílé „parády“ vyfotit na fotografii, která od té doby nedá spát polovině národa.

Od té chvíle jede Kolář bomby zejména ve výrocích k samotné látce v pytlíčku. Dnes už legendární „To tady někde běhalo“ doplnilo vysvětlení, podle kterého zpěvák vlastně vůbec netušil, jaké má s pytlíčkem úmysly.

V rozhovoru pro rádio Impuls ale včera Kolář ještě „přitvrdil“ a pomalu se přiblížil staré dobré pohádce o Budulínkovi: „Nějak se mi to dostalo do ruky, a jestli to byly drogy, tak to byly drogy. Nestačil jsem to vyzkoušet, zakopl jsem na schodech,“ vytasil Péťa novou verzi story, ze které vyplývá, že se na stará kolena rozhodl zkusit, jak chutná kokain nebo amfetamin, a de facto před branami si náhodně rozbil držku a nezkusil nic.

Tohle doma Kolářovým fanynkám vyprávět dvanáctileté dítě, tak dostane rok kasárníka, ale Kolářovi to možná tak nějak projde. Jednak co jiného zbývá, jednak je chudák stejně marketingově vyřízený na pět let, tak proč mu nedopřát promoturné bez skandálů.

A ještě rada: Až půjdeš příště poprvé vyzkoušet drogy, normálně si je vyndej z kapsy až v kabince.

Související články

Další články