Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Kolaps v Prostřenu! Arogantní Andrea brečela, jako kdyby jí nenáviděná Veruna do očí stříkla slzák! Co se stalo?

Andrea kritiku nevydržela a rozplakala se.
Zdroj: FTV Prima
+ Další fotografie
Doposud sebevědomím oplývající mladá maminka Andrea odhodila svůj "poker face" a dokonce se před ostatními soutěžícími rozplakala. Měla i problém servírovat další chod. Celá se klepala a hroutila. Vypadala spíš jak neposlušná školačka v ředitelně. Co jinak otrkanou Andreu tak dostalo?

Mladá maminka Andrea celou dobu rýpala do „matrony“ Veroniky. Obě si vyměňovaly dost neslušné nadávky a jejich nenávist se stupňovala stejně jako sebevědomí krásné brunetky. Jenže najednou přišel šok, který nikdo nečekal.

Andrea dnes hostí ostatní soutěžící. Celou dobu se vychloubala, jak to u ní bude dokonalé. Jenže nebylo. Ženské se do ní pustily s výtkami, že se u nich doma může její dvouletý syn lehce zranit, že tam má dost ostrých rohů. A to byl přímý zásah.

Najednou se Andrea zhroutila, začala brečet jak ublížená holčička, která je kárána, a nebyla schopna donést další chod.

„Teď se dost třepu. Mám strach podávat další chod,“ soukala s pláčem ze sebe mladá mamina a najednou byste v ní těžko hledali tu jízlivou slečnu, která má všechno na háku, hlavně sokyni Veroniku.

Ta toho samozřejmě využila a Andree se posmívala. Jak to nakonec dopadne? Pohádají se zas tyto dvě vulgární ženštiny? Podívejte se na dnešní dost hustý díl v 17.50 na Primě.

Související články

Další články