Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Kolaps Simony Krainové: Modelka je na dně a nepustili ji na přehlídku!

Simona Krainová musela zrušit velkou přehlídku.
+ Další 2 fotografie
Přední česká modelka Simona Krainová (44) měla být na ostravském Fashion Weeku hlavní hvězdou. Na poslední chvíli byla nucena účast na akci zrušit. Zkolabovala ještě předtím, než tam dojela. S informací přišel Blesk.cz.

Simona Krainová (44) zkolabovala už v Brně na vystoupení, kde byly i další celebrity. Okamžitě k ní byla přivolána lékařská pomoc.

Modelka do poslední chvíle trvala na tom, že chce ihned převézt do Ostravy a ještě večer dále pracovat a odchodit přehlídku. Jenomže lékaři ji přesvědčili, aby odpočívala. Byla nucena akci odvolat.

„Spadla před lidmi a pomohli jí do zákulisí. Doktoři jí dali kalciovou injekci a doporučili jí CT vyšetření. Záhy odjela do Prahy,“ řekl Blesku zdroj z Brna.

„Nezlobte se, nic nebudu komentovat. Moje manželka a její zdraví je pro mě to nejpřednější na světě,“ řekl Blesku její manžel Karel Vágner (42). Podle deníku je modelka psychicky na dně a zůstává na lůžku. I ostatní modelky z Fashion Weeku, jako Eliška Bučková (28) či Aneta Vígnerová jsou ze zdravotního stavu své kolegyně a kamarádky v šoku.

Mohlo by vás zajímat

Další články