Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kolaps Simony Krainové: Modelka je na dně a nepustili ji na přehlídku!

Simona Krainová musela zrušit velkou přehlídku.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Přední česká modelka Simona Krainová (44) měla být na ostravském Fashion Weeku hlavní hvězdou. Na poslední chvíli byla nucena účast na akci zrušit. Zkolabovala ještě předtím, než tam dojela. S informací přišel Blesk.cz.

Simona Krainová (44) zkolabovala už v Brně na vystoupení, kde byly i další celebrity. Okamžitě k ní byla přivolána lékařská pomoc.

Modelka do poslední chvíle trvala na tom, že chce ihned převézt do Ostravy a ještě večer dále pracovat a odchodit přehlídku. Jenomže lékaři ji přesvědčili, aby odpočívala. Byla nucena akci odvolat.

„Spadla před lidmi a pomohli jí do zákulisí. Doktoři jí dali kalciovou injekci a doporučili jí CT vyšetření. Záhy odjela do Prahy,“ řekl Blesku zdroj z Brna.

„Nezlobte se, nic nebudu komentovat. Moje manželka a její zdraví je pro mě to nejpřednější na světě,“ řekl Blesku její manžel Karel Vágner (42). Podle deníku je modelka psychicky na dně a zůstává na lůžku. I ostatní modelky z Fashion Weeku, jako Eliška Bučková (28) či Aneta Vígnerová jsou ze zdravotního stavu své kolegyně a kamarádky v šoku.

Související články

Další články