Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kolaps přímo ve Sněmovně: Bohuslava Svobodu našli ležet u výtahu!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
záchranka
Bývalý pražský primátor a nynější poslanec ODS Bohuslav Svoboda (75) ve středu zkolaboval přímo ve sněmovně. Podle serveru novinky.cz Svobodu našel jeden z kolegů a s podezřením na mozkovou příhodu mu zavolal záchranku. Ta ho transportovala do Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích.

Bohuslav Svoboda byl kolegou podle dostupných informací nalezen u výtahu. Sanitka ho transportovala do nemocnice, ve které sám působí jako přednosta gynekologické kliniky. „Mohu potvrdit, že jsme vyjeli na pomoc 75letému muži na Malostranské náměstí. Měl neurologické potíže a po stabilizování a ošetření byl převezen do Ústřední vojenské nemocnice," sdělila serveru novinky.cz mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Podle informací serveru pravo.cz si Svoboda mezi kolegy nikdy nestěžoval na nevolnosti či jakékoliv jiné zdravotní problémy. Není však prvním politikem, který byl odvezen přímo ze sněmovny, v minulosti to byli například Karel Schwarzenberg a Jaroslav Faltýnek.

Související články

Další články