Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kolaps Pavlíny z MasterChefa: Trpí sebeláskou, udělala z toho frašku, říká znalec

Kolaps Pavlíny z MasterChefa: Trpí sebeláskou, udělala z toho frašku, říká znalec
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 5 fotografií
NÁZOR

Až se jednou bude vzpomínat na nedávno ukončenou druhou řadu MasterChefa, mnozí diváci si Pavlínu Lubojatzky nejspíš vybaví jen v tom nejhorším. Velké množství sympatií u nich ztratila věčným stěžováním si a pláčem. Zhroucení po konci soutěže je ale podle znalce spíš tak trochu divadlo a podle něj se nezdá, že by ji tlak veřejnosti dohnal třeba až k sebevraždě.

Pavlína Lubojatzky se zhroutila

Už ve finále MasterChefa bylo vidět, že Pavlína Lubojatzky prohru nepřijala vůbec dobře. Vypadala jako na pokraji kolapsu a později přiznala, že svému neúspěchu, který ji moc bolí, doteď nemůže uvěřit

Podle psychologa slavných nelhala, opravdu pro ni bylo obrovské překvapení, jak si někdo mohl dovolit ji nezvolit vítězkou. Znalec lidských povah si zároveň myslí, že přestože nyní bude Lubojatzky v nedobrém psychickém stavu, ani ošklivé zprávy a jiný tlak veřejnosti nemohou vyústit v to, že by si snad sáhla na život.

Divadelní hysterie

„Samozřejmě ji neznám, není moje klientka, ale na základě pozorování jejích reakcí v televizi se mi zdá, že naštěstí není typ, který by páchal sebevraždu. Tenhle člověk sám sebe miluje natolik, že by to neudělal. A celá Pavlínina hysterie je trošičku divadelní. Ne vše, co v téhle soutěži dělala, na mě působilo upřímně. Kdo do toho jde srdcem a upřímně prohraje, ten pak může pociťovat skutečné zklamání. Od ní jako by ale všechno bylo trochu divadlo,“ domnívá se Rostislav Prokopjuk

„Udělala všechno pro to, aby měla minimální podporu. Chtěla hrát nějakou pózu, na druhou stranu nemohla překročit stín své skutečné povahy, tak se z toho stala trochu fraška,“ zhodnotil vnímání Pavlíny diváky.

Návrat na scénu

Podle Prokopjuka se už brzy můžeme těšit na to, že o Pavlíně zase uslyšíme.

„Vzhledem k její povaze se z neúspěchu brzy otřepe. Působí na mě jako kariérní typ, takže si myslím, že už brzy se zkusí prosadit jinak. Třeba v médiích si myslím, že to nebude, s její popularitou je to složité,“ dodal psycholog.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy