Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Kolaps na D1: Hromadná nehoda blokuje oba směry, poškodila most

doprava
Dálnice D1 je kvůli hromadné nehodě na 338. kilometru ve směru na Olomouc a Brno uzavřena. Přinejmenším se dvěma vozidly se tam střetl kamion, ze kterého se vysypal náklad dřeva. Zasahuje i do levého pruhu ve směru na Ostravu.

Nehoda kamionu a dvou vozidel v pátek ráno zablokovala dálnici D1. Doprava se komplikuje na 338. kilometru ve směru na Olomouc a Brno. „Náklad kamionu (dřevo) se vysypal na komunikaci, zasahuje i do levého jízdního pruhu v protisměru (na Ostravu),“ řekla policejní mluvčí Soňa Štětínská.

Směr na Olomouc je zcela neprůjezdný. „Policisté provádějí odklon dopravy přes exit 342 – Bravantice. Řidiče směřují přes Bílovec a Bílov,“ dodala Štětínská s tím, že obezřetnost je namístě i v protisměru.

Zpátky na dálnici se řidiči dostanou na 336. kilometru na mimoúrovňovém křížení Studénka-Butovice. Na místě nehody, kterou policie začala vyšetřovat, měl být poškozen i most.

Související články

Další články