Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Kolaps kytaristy Totálního nasazení: Hudebník šel k zemi

Takhle to dopadlo.
Páteční koncert na festivalu Keltská noc si kytarista Totálního nasazení Karel „Karloss“ Máša (34) moc neužil. Během vystoupení, kdy teploty na podiu přesahovaly hodnoty 35 stupňů, si při výskoku pohnul páteří tak nešikovně, že zbytek koncertu dohrával v neskutečných bolestech.

Po posledním přídavku byl za pomoci svých spoluhráčů svěřen do péče místních zdravotníků, kteří mu poskytli první pomoc.

Kapela Totální nasazení, která se na klubové scéně pohybuje již téměř 30 let a je v posledních letech headlinerem mnoha českých festivalů, svého spoluhráče podporuje a věří, že bude v nejbližších dnech opět v pořádku a připraven na zbytek našlapané festivalové sezony.

„Občas se stane, že chcete podat maximální výkon, ale tělo se s vámi neshodne. Situace je taková. Během koncertu asi cca v 50 stupních na Keltské noci se stalo to, že mi dost křuplo v zádech. Při posledním songu jsem myslel, že padnu na kolena a poté se už nezvednu. Co se to k…a děje?? Člověk stárne? No nic, jenom takové info pro lidi, kteří mi psali a měli o mě starost. Jinak fotka jak jsme psal, je z Keltské noci, kde to fakt žilo!! Moc díky všem a hlavně klukům z kapely, kteří za mě museli tahat aparát, kytary atd. Snad na další akci už budu v pohodě,“ Napsal Karloss na svých sociálních sítích.

Mohlo by vás zajímat

Další články