Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Kolaps Hanky Krampolové v Tunisku: Kouřila jednu za druhou a nic nejedla…

+ Dalších 20 fotografií
Boj o život
Manželka herce Jiřího Krampola (80) Hanka Krampolová (57) musela v Tunisku, kde je s finalisty soutěže Muž roku, do nemocnice. Aktuálně leží na soukromé klinice ve městě Sousse a je napojena na kapačky. Podle všeho to s ní nevypadá vůbec dobře.

Jediný den, který si Hanka užila mezi kamarády a na sluníčku, byl ten po příletu. Další dva už manžel Hanku omlouval, že jí není dobře a zůstala na pokoji. Ve čtvrtek večer byla převezena na soukromou kliniku, protože její stav se nelepšil.

„Naštěstí je tu dobrá zdravotní péče, a máme hrazené i pojištění. Věřím, že vše bude v pořádku,“ řekl smutně eXtra.cz Jiří Krampol, který sám bojuje se zdravotními problémy, protože má problémy s kolenem. Na letišti dokonce musel sedět na invalidním vozíku.

Hance se nevyplatilo, že opět jak je u ní zvykem, kouřila jednu za druhou a nic nejedla. Alkohol prý neměla… „Zatím bude v nemocnici v Tunisku, co bude dál, zatím nevíme. Teď prodělává různá vyšetření, věřím, že vše dobře dopadne,“ řekl eXtra.cz David Novotný, ředitel soutěže Muž roku.

Podle posledních informací Jiří Krampol ke své manželce nemůže. Stav Hanky vůbec není dobrý a zřejmě ji budou dávat na přístroje.

Mohlo by vás zajímat

Další články