I když se slavní snaží na veřejnosti vypadat co nejlépe, ne vždy se jim to povede. Herci, zpěváci a moderátoři jsou také jen lidé a různá faux pas se jim nevyhýbají. Není divu, že když pózují před fotografy, dávají rozhovory a snaží se působit co nejlépe, pěkně se u toho zapotí. Vybrali jsme pro vás pár snímků, na nichž bylo slavným opravdu horko.

Znáte to. Jdete na premiéru a jste vystresovaný – logicky se zpotíte. Pózujete a snažíte se, aby daná fotka vyšla co nejlépe – zpotíte se. Dáváte rozhovor a dostanete nepříjemnou otázku, na niž se vám zrovna dvakrát nechce odpovídat – zpotíte se. Jdete cvičit – logicky se zpotíte. A tak bychom mohli pokračovat pořád dokola.

Ano, potit se je lidské, ale slavní v tom mají jednu velkou nevýhodu. Být známý a zpocený, to je jasný fakt vedoucí k tomu, že váš obrázek bude otištěn v časopise a bude se vám smát hromada lidí. Ale co naplat, to je už holt údělem těch, kteří chtějí být vidět.

Mezi celebritami, které asi při pohledu na tyto snímky rudnou, jsou herec Tom Cruise, herečka Kristen Stewart, herečka Cameron Diaz, herečka Nicole Kidman nebo Madonna.