Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Kokta otevřeně o tchyni: Nenávist od první vteřiny. Řeknu vám, proč se mi ta HLUPĚNA hnusí!

Josef Kokta a Monika Štiková
+ Dalších 8 fotografií
V reality show Štiky je jasně vidět, že vztahy mezi Monikou Štikovou (45) a Josefem Koktou (61) jsou ne na bodu mrazu, ale hluboce pod ním. Zchudlý miliardář eXtra.cz nyní prozradil, proč se mu z jeho tchyně zvedá kufr už úplně od začátku, kdy ji poprvé spatřil!

Zatímco Monika (45) nám řekla, že s Pepou (61) měla skvělé vztahy celou dobu, co se znají, vlastně až do začátku natáčení, a dokonce o dost lepší než se svou dcerou Ornellou (25), Kokta to odmítá.

„Všechny předchozí tchyně byly úžasné. Monika Štiková je opravdu unikát,“ říká Pepa a má pro to svůj důvod.

„Začal jsem ji nesnášet už od prvního našeho setkání. Bylo to v roce 2012, když se zjistilo, že je Ornella těhotná. Monika byla hrozná a nepříjemná už tehdy. Zděsil jsem se toho, co je zač. Když jsem totiž vyšel z jednání, před hotelem už čekali fotografové, které asi pozvala. Záviděla slavným z televize a tehdy ucítila šanci být taky známá. A za tím si od té doby jde jak slepice po flusu,“ říká se silným znechucením Josef Kokta.

A jak je možné, že vůbec měl odvahu být s Ornellou, když se mu od počátku příčí její matinka? Většina chlapů by se zalekla a prchla by. „Ornella je na rozdíl od své matky úplně jiný level. Především je vzdělanější,“ ťal do živého.

V Štikách to mezi ním a tchyní bude hodně jiskřit. Půjde jí po krku a bude matce své manželky také hodně sprostě nadávat. Přestože ale lidé spekulují, že účastníci reality show přeháněli a hráli jen pro kamery, byznysmen to odmítá.

„Produkce opravdu nemusela nic vyvolávat a režírovat. Všechny konflikty vznikaly samospádem,“ dodala možná největší hvězda Štik Josef Kokta.

Mohlo by vás zajímat

Další články