Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Koks jsme mu utírali z obličeje! Prošňupaný Johnny Depp má problém s drogami a čelí drsné žalobě!

Depp čelí žalobě kvůli drogám!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 35 fotografií
I když se zdálo, že se Johnny Depp (54) v poslední době uklidnil a snaží se žít spořádaným životem, opak je zřejmě pravdou. Dva bývalí členové jeho ochranky nyní vyrukovali se šíleným svědectvím o hercově chování. Má prý vážný problém s drogami a v nočních klubech se měl běžně promenádovat s tváří bílou od kokainu. Čelí kvůli tomu žalobě!

Na pranýři se v posledních dnech ocitl herec Johnny Depp (54). Jeho dva bývalí bodyguardi ho zažalovali, protože jim prý neplatil a nakládal jim tolik práce, že to nemělo daleko k otroctví.

Eugene Arreola a Miguel Sanchez pro Deppa pracovali od dubna 2016 do letošního ledna. Žalobu na herce podali v úterý, informoval portál DailyMail.co.uk.

Představitel kapitána Jacka Sparrowa prý svoje osobní strážce přetěžoval. Měl si z nich udělat osobní sluhy, ale na placení zapomínal. Oba muži tvrdí, že je nutil hlídat mu děti a zakazoval jim obědvat i odpočívat. Jeho přístup se měl rapidně změnit, když zrušil smlouvu s agenturou a najal si bodyguardy přímo.

A to není zdaleka vše. Podle Arreoly a Sancheze má herec vážné problémy s drogami, kvůli kterým ho několikrát museli zachraňovat. „Nejednou se stalo, že ho museli chránit před jeho neřestmi. V nočním klubu mu z tváře museli utírat bílý prášek, zřejmě kokain, a snažili se, aby si jeho stavu nevšimli ostatní,“ stojí v dokumentu, který advokát bodyguardů poslal soudu.

Těžko říct, zda si muži příběh trošku nepřikrášlili, ale pro Deppa bude těžké se z tohoto vykřesat!

Související články

Další články