Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kokainový král Maradona málem umřel při zápase milované Argentiny

Toto video je hitem internetu. Kokainový a také fotbalový král Diego Maradona (57) naplno prožíval klíčový duel milované Argentiny proti Nigérii. Argentinci nakonec dramatický duel vyhráli 2:1 a Diego slavil tak, až se začalo spekulovat, na čem frčí.

Messiho družina musela utkání proti Nigérii zvládnout za každou cenu, jinak by to pro Argentinu na MS v Rusku znamenalo konec. Dramatické utkání nakonec v posledních minutách rozhodl obránce Roja, který dal branku na 2:1 a vystřelil Argentině postup.

Napínavý zápas v hledišti prožívala také legenda světového fotbalu Diego Maradona. Ten tančil, modlil se, hroutil se a na konci ukazoval do kamer fakáče. Choval se jako šílenec urvaný ze řetězu a fanoušci na celém světě řeší, zda se jen brutálně opil po víně, nebo si dal pořádnou čáru kokainu, jak bývalo zvykem v dobách jeho největší slávy.

Po zápase musel u Maradony dokonce zasahovat lékař. Fotbalový bůh pak ale fandům vzkázal, že je zcela v pohodě. Maradona tedy přežil svou smrt a to samé lze říci o týmu Argentiny.

Související články

Další články