Tak tohle je opravdu síla! Přinášíme vám ukázku z knihy Bibleee, kterou o sobě a svém dětství sepsal Samir Hauser (44), frontman skupiny Vanessa. Tenhle člověk se společně se svými kolegy Miroslavem Papežem, Jaroslavem Stuchlým, Jakubem Horákem a Tuzexem v souvislosti s vydáním nového maxisinglu chystá na sérii koncertů!

Hudební uskupení Vanessa vede Samir Hauser aka Bruno Ferrari, který mimo to, že nemá nosní přepážku, o kterou přišel kvůli neustálému šňupání kokainu, a netají se tím, pořádá na svých koncertech bizarní představení. 1. 2. v Praze, 3. 2. v Plzni, 5. 2. v Ostravě, 9. 2. v Brně a 10. 2. v Pardubicích budete možná svědky podobně nepochopitelných scén jako na jednom z minulých koncertů. Tam skupinu Vanessa například doprovázela na pódiu nahá dívka, která byla celá od krve a měla na hlavě discokouli.

Když si přečtete jeho vzpomínání na babičku, nebudete se divit už ničemu!

Moje rodina se skládala z otce, kterého jsem moc často nevídal a který vzbuzoval respekt, z matky, která se zoufale snažila splynout s okolním světem, a staré ženy, kterou jsem často kamenoval a tloukl holí. Necítil jsem při tom nic, jenom jsem tak vyjadřoval svůj nesouhlas se svým uvězněním a odpor k formě existence, ve které jsem se bohužel nacházel. Ta žena se mně neustále vyhýbala, a když se naše cesty zkřížily, vykřikovala slovo „šejtan“. Já si ji naopak oblíbil a vyhledával jsem její společnost, kdy se dalo.

Brzy jsem si k tomu našel novou zábavu – vybíjení ptačích hnízd. Tento můj nový koníček se mi stal jednoho dne málem osudným. Vyzbrojen velkou holí blížil jsem se k hnízdu opeřenců rozhodnut ty malé drzé posměváčky mrštit 19 monstru přímo do tváře. K mému překvapení však z hnízda vylétl roj sršňů, velkých jako moje ruka. Opět jsem byl přemožen. V nemocnici mým rodičům sdělili, že mi do konce scházela pouhá dvě žihadla. Nezastrašilo mě to. Jed, který zamořil tělo, mi bude dlouho připomínat, jaké je moje poslání. Já jsem Gar, jsem hrdina a zápasím s bestiemi.

Chápete to?