Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kokainová Míša ve vězení zkrásněla: Terezo, takhle na to musíš, máte hodně společného!

Kokainová Míša ve vězení zkrásněla: Terezo, takhle na to musíš, máte hodně společného!
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 84 fotografií
pašerácká proměna
Britka Michaella McCollum (25), která byla i se svou kamarádkou Melissou Reid v roce 2013 zadržena na letišti v Peru, když v jejich zavazadlech bylo nalezeno 11 kilogramů kokainu, si na svém životním příběhu velmi slušně vydělává. Z někdejší striptérky a posléze pašeračky je nyní influencerka, která se živí propagací produktů na Instagramu a o svém pobytu v krutém peruánském vězení napsala knihu. Ta se nyní má stát předlohou seriálu na populární platformě Netflix. I díky penězům, které díky pobytu ve vězení vydělává, je nyní krásnější než kdy dřív. Tereza Hlůšková (22) by se měla inspirovat.

Zatímco z Terezy Hlůškové se po vyřčení rozsudku stal uzlíček nervů, Michaella McCollum se ve vězení dala dohromady. Z černovlasého písklete s obočím, které vypadalo jako namalované lihovým fixem, se po propuštění stala blond kráska s postavou jako lusk. Jelikož je kokainová Míša skutečně chytrá holka, dokázala na své mladické hlouposti slušně vydělat. A tak se někdejší striptérka a pašeračka nyní obléká do luxusních oděvů od návrhářů, vlastní drahé auto a svým dvojčátkům dopřává přehršel dárků.

Pašeračka Tereza, která byla odsouzena k 8 rokům a 8 měsícům v pákistánské base, by si mohla z kokainové Míši vzít příklad. I z ní by totiž mohla být hvězda, která jednoho dne vydělá na svém hříchu z mládí takovou spoustu peněz, že bude mít do konce života vystaráno. Záleží jen na tom, zda ji roky ve vězení s vražedkyněmi a násilnicemi zlomí, na rozdíl od Michaelly totiž v dřívější propuštění asi doufat nemůže.

Život v peruánském vězení byl podobně drsný, jako je ten ve vězení v Pákistánu. Kokainová Míša a heroinová Tereza by mohly tahat za jeden provaz, jejich podobnost je neskutečná. Už jen díky tomu, že zatímco Michaella byla dříve striptérkou, Tereza byla luxusní společnicí a obě nakonec skončily v base za pašování.

Život Michaelly se od základu změnil. Z děvčete, které mohli pánové vídat u tyče, se stala pašeračka kokainu, z pašeračky vězeňkyně a z vězeňkyně matka dvou chlapečků, která vydělává na tom, že strávila 3 roky v base. Je z ní veřejně známá osobnost, která si propagací produktů na Instagramu vydělá majlant a nyní bude mít i vlastní seriál, který ji i její děti zabezpečí na velmi dlouhou dobu. Říká se, že jak si člověk ustele, tak si taky lehne, tak se Terko inspiruj, protože ačkoliv si kokainová Míša na první pohled ustlala velmi nepohodlně, nakonec leží v královské posteli.

Související články

Další články