Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kokainová Míša se díky pašování stala slavnou kráskou: Terezo, tady máš návod!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 90 fotografií
drogy
Tereza Hlůšková (23) si ve vězení v Pákistánu odpykává 8 let a 8 měsíců za pašování 9 kilogramů heroinu. Dříve krásná dívka, která se živila jako společnice, ve vězení neskutečně zchřadla a místo na 23 vypadá na 30. Nad vodou ji drží jen myšlenky na to, že by se mohla ocitnout na svobodě. Pokud se tak stane, měla by se inspirovat Michaellou McCollum (25), která na pašování dokázala nejen vydělat, ale ještě se stala slavnou kráskou s desetitisíci sledujících na Instagramu a krásnými dvojčaty na krku.

Zatímco Tereza Hlůšková zatím jen doufá, že se jí podaří co nejdříve dostat na svobodu, Michaella McCollum z vězení po třech letech vylezla už v roce 2016. Ještě než se do něj vůbec dostala, vypadala příšerně - byla to vychrtlá žena s nevkusným účesem a příšerným líčením. Pašování kokainu z ní sice na čas udělalo vězeňkyni, ale možná do konce života už z ní bude i slušně vydělávající celebrita. Navíc i přesto, že je matkou dvou dětí, má neskutečně vypracovanou postavičku a vypadá přímo skvěle.

Tereza si údajně už několikrát stěžovala na stravu, kterou ve vězení podávají. Nejen že jí prý nedělá dobře na žaludek, ale dokonce z ní i přibírá. Česká pašeračka se dříve živila i focením ve spodním prádle či plavkách, a tak je jasné, že změna ze štíhlé krásky v oplácanou trosku jí po psychické stránce nedělá dobře. U Michaelly by se měla inspirovat, ta totiž jakmile vyšla z vězení, na sobě začala tvrdě makat a ze ženy, která byla známá jako pašeračka z dvojky Peru Two, se stala hvězda, jejíž příběh vyjde jak v knižní, tak televizní podobě

Pro Terezu může být Michaella vzorem toho, jak z těch nejtěžších časů vytěžit to nejlepší. Jakmile Hlůšková opustí vězení, může se vydat nejen do posilovny a do salonů krásy, ale i za všemožnými vydavateli, kteří se jejího příběhu mohou chopit. Pak stačí párkrát ukázat výstavní zadeček na Instagramu, získat si sledující, a těm pak prodávat produkty, z čehož jí taky do kapsy kápne nemalý peníz. Pokud kontaktuje Míšu, mohla by jí říct, jak na to!

Související články

Další články