Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Kokainová Lucie pašovala drogy s dcerou (2) v náruči: Poslední fotky před zatčením

Kokainová Lucie pašovala drogy s dcerou (2) v náruči: Poslední fotky před zatčením
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Pašeračka Lucie
Češku Lucii T. (33) zadrželi brazilští policisté v polovině září, pokoušela se propašovat 6 kilogramů kokainu do Thajska. Panuje podezření, že je žena součástí celosvětového gangu pašeráků drog. Kokain schovala do obrazu a šachovnice, jako krytí jí posloužila i teprve dvouletá dcerka. Získali jsme poslední fotky pašeračky Lucie, kterými se chlubila těsně předtím, než spadla klec!

Bezmála šest kilogramů kokainu u sebe měla Lucie T. (33), když čekala na letadlo z brazilského Sao Paula do Thajska. Byla s ní i teprve dvouletá dcerka, kterou zřejmě používala jako krytí. Drogy schované v obrazu a šachovnici ale policisté našli a Češce nasadili želízka.

Lucie letěla do Brazílie na začátku září přes portugalský Lisabon. Svoji pašeráckou misi spojila i s dovolenou, ještě v pondělí 9. září se chlubila fotkami z prozkoumávání města. "Bláznivý český holky," připsala ke snímkům, na nichž byla i její dcera.

Z příspěvku je přitom zřejmé, že Lucie ovládá portugalštinu, jež je v jihoamerické zemi úředním jazykem. "Zavolejte mi, chci vás pozvat!" psal jí kdosi pod fotky. "Nerozumím vám," odpověděla pašeračka.

Žena přitom není maminkou pouze dvouleté holčičky, doma na Bruntálsku na ni čekají ještě syn (8) a starší dcera (11). Každé dítě má s jiným otcem. Dvě starší hlídají v Česku prarodiče, kteří jim měli říct, že sestřička onemocněla a Lucie s ní tak musela zůstat v Brazílii. Tamější úřady by však dívku měly ve spolupráci s českými v co nejkratším termínu příbuzným předat.

Lucie čeká na rozsudek v domácím vězení a čeká ji ještě několik výslechů. Po odsouzení by mohla být vydána do Česka a trest si odpykat u nás. Stoprocentní jistotu kvůli neexistenci vzájemné dohody mezi zeměmi o vydávání vězňů sice nemá, velkou naději jí však dává meziamerická úmluva o vzájemné pomoci v trestních věcech.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy